Ofertat Elektronike ne:

Mundesojme edhe pagesa me keste mujore!

Oferta e ditës: Kodi i Ofertes:- 102 -15% Ulje, iPhone 6 16 GB Black Factory Unlock 460$

460 $

Vlera
540 $
Zbritje
15%
Ju Kurseni
80.00 $

Koha në dispozicion për të kryer blerjen :

3 Kupona të porositur

Sasi e Limituar në Dispozicion

Oferta është aktive!

Detajet e OfertësiPhone 6 16GB black Factory Unlock - 460$ 


Super oferte.. dhe e limituar!! 
Vetem me porosi iPhone 6 16 GB gjyra speacy gray ( gri) 460$

Nese deshironi poste expres ju duhet te paguani 40$ me teper.

vetem per 24 ore kjo oferte!

Per te perfituar kete oferte duhet te blini kuponin vetem online.

 ModeliiPhone 6 64 GB Space Gray
Lloji i rrjetit2G / 3G / 4G
Permasat (Gj x L x Th)138.1 x 67 x 6.9
Pesha (g)129
Madhesia e ekranit
750 x 1334 pixels, 4.7
Tipi i ekranitLED-backlit IPS LCD, capacitiv, 16M
SensoretAccelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Memorja e numrave-
Memorja e thirrjeve-
Memorja e brendshme
64 GB
Karta e memories
JO
GPRSPO
EDGEPO
3G
HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - A1549
WLAN
PO / DLNA / HotSpot
Bluetooth
PO / v4.0
Infrared-
USB
microUSB v2.0
Kamera
8 MP, 3264 x 2448 pixels, dual-LED flash
Geo-TagPO
Video1080p@60fps
Kamera dytesore1.2 MP, 720p@30fps
Sistemi Operativ
iOS 8
CPU / RAM / ROMDual-core 1.4 GHz / 1GB RAM
RadioJO
GPSPO
Bateria Standby(2G) / deri 250 h (3G)
Bateria gjate bisedes(2G) / deri ne 14 h (3G)
Ngjyra
Spacey Gray
Image GalleryN/A

Kushtet

 • Kosto e transportit përfshihet në cmim..
 • Ky produkt vlen vetem per kupona te porositur online nga webi www.portokalli.al.
 • Kjo ulje përfitohet vetëm nga Portokalli.AL Electronic.
 • Produkti nuk eshte gjendje por porositet pasi te arrihet marveshja me ju.
 • Kuponi i blere nuk mund te anullohet.
 • Për çdo pyetje rreth ofertës apo blerjes së kuponit na kontaktoni në: +(355) 67 21 22 007, info@portokalli.al ose ne Live Chat, nga e hëna deri te shtunen, ora 09.00-20.00

Përshkrimi


Mënyrat e Pagesës


1. Pagesa me Banke


Të nderuar konsumator.

Pagesa ndermjet bankes është vetëm për konsumatorët që jetojnë në Shqiperi.
Për Pagesat ndërmjet bankës,ju lutemi ndiqni këto hapa:

Shko tek banka juaj më e afërt ose me iBanking online dhe bëni pagesën me pershkrim :


 • Emër mbiemër
 • Adresa e emailit
 • Kodin e ofertës


Në llogarinë e mëposhtme:

 • Fibank :  AL17 2151 1017 USD6 2000 0822 1200 ( USD)
 • Raiffeisen : ( Euro)-0110270505, (USD)-0120270505, (Lek)-0000270505

Në momentin që ju kryeni pagesën, konfirmojen atë me sms në tel 0672122007 me tekst:-Emri juaj,adresa juaj e emailit dhe kodi i ofertës.
Stafi ynë do të ndryshojë statusin e kuponit tuaj,

Duke ua dërgouar atë direkt në adresën e emailit, në momentin që verifikohet pagesa nga sistemi ynë.

* Shenim:

(Kodin e ofertës e gjeni në krye të përshkrimit të ofertës)2. Pagesa me Korrjer

Hyr në llogarinë tënde nëse je i regjistruar, më pas zgjith oferten që të pëlqen.Klikoni butonin Bli Tani dhe zgjidh mënyrën e pagesës me korrjer.Pasi ke dhënë të dhëna të sakta (Emër,Mbiemër,Email,Nr telefon,Adresë),Ne do tju kontaktojmë dhe nga casti në cast në adresën tuaj do të mbërrijë korrjeri ynë.

Pasi të kryhet pagesa, operatori ynë aktivizon llogarinë tuaj dhe në momentin e përfundimit të ofertës ju njoftoheni me email se në llogarinë tuaj ju kemi aktivizuar kuponin të cilin mund ta printoni dhe ta paraqesni atë tek biznesi për të përfituar ofertën e dëshiruar.3. Pagesa me PayPal

PayPal është një nga mënyrat me të përdorshme për blerjet e sigurta online në të gjith Botën.Ne kemi menduar për ju dhe jua mundësojmë këtë shërbim për cdo blerje oferte që ju dëshironi të merrni në Portokalli.Al.

Për të përdorur PayPal-in është shumë e thjeshtë, mjafton të hapni një llogari në Paypal dhe tek llogaria juaj të lidhni kartën Visa apo Master Card për të bër blerje online.

Me pas ju na vini ne djeni se pagesën dëshironi ta bëni me paypal, dhe ne me anë te emailit ju dërgojmë ne adresën tuaj linkun për të bërë këtë pagesë.Duke klikuar mbi butonin e PayPal që do ju shfaqet tek linku qe do ju vijë me e-mail, juve do t'ju shfaqet fatura për tu paguar në PayPal .Duke vendosur kredincjalet e PayPalit (Email,Fjalëkalim), ju përfundoni pagesën dhe në këtë moment ju njoftoheni për kryerjen e pagesës dhe merrni një email duke ju  informuar për marrjen e kuponit në llogarinë tuaj në Portokalli.al, nga ku mund ta shkarkoni atë..

4. Pagesa me keste 


Per te marre nje artikull me keste duhet te paraqiteni me keto dokumenta:

1-Dokument Identifikimi (Karte Identiteti,Pasaporte)
2-Certifikate Familjare e vlefshme
3-Dokumenta qe vertetojne te ardhurat:

 • Vertetim page ose kontrate pune. Kur nuk merret paga ne Union Bank mund te kerkohet dhe statement i llogarise se pages.
 • Kur te ardhurat vijne nga qeraja : kopje e kontrates se qerase shoqeruar me dokument qe tregon pronesine mbi pronen e dhene me qera.
 • Te tjera sipas rastit ( psh fitime nga aksionet nenje biznes,pensione,etj te kene dokumentin justifikues te firmosur dhe vulosur nga subjekti perkates.
 • Kur te ardhurat vijne nga biznes i licensuar: NIPT-i,vetedeklarimi i fitimit te Tatim-Taksat dhe kopje te FDP te fundit.

**Shenim
4 pikat e fundit mjafton vetem njera per te mundesuar sherbimin e blerjes me keste.


Mesazhi juaj reth ofertes (0)

Lini nje mesazh reth ofertes...

Adresa e Biznesit

Kodi i Ofertes:- 102 -15% Ulje, iPhone 6 16 GB Black Factory Unlock 460$

Portokalli.AL 1

Rruga Arkitekt Kasemi, gjitur me Kubin, Tirane, Shqiperi tel:0672122007

Tirane (Portokalli.AL 1)

Shqipëri

https://www.facebook.com/Portokalli.AlElektronik/

Ofertat Aktive

Kodi i Ofertes:- 113 -7 % Ulje, iPhone 7 32 GB nga USA i ri vetem per 799$

799.00 $ (Vlera 870 $ )

Shiko detajet

Kodi i Ofertes:- 102 -15% Ulje, iPhone 6 16 GB Black Factory Unlock 460$

460.00 $ (Vlera 540 $ )

Shiko detajet

Kodi i Ofertes:- 130-13% Ulje, iPhone 6s 16 GB Black super oferte vetem per 580$

580.00 $ (Vlera 660 $ )

Shiko detajet

Merr Ofertat me Email

Vendosni emailin per tju njoftuar,sa here te kemi oferta Elektronike.

Merr Ofertat me SMS

Vendosni nr e tel per tju njoftuar,sa here te kemi oferta Elektronike.

Na vizitoni në facebook

Lajmet nga Qyteti !